SZKOLENIA
My uczymy. Ty zyskujesz wiedzę.

 

W ramach naszego zaangażowania w ciągłe podnoszenie kompetencji w zakresie jakości, oferujemy otwarte lub zamknięte szkolenia, które wyposażą Cię w narzędzia, techniki i podejścia, które pozwolą Ci osiągnąć sukces w dziedzinie zarządzania jakością.

Czego możesz się spodziewać po szkoleniach Qualitywise®?

  • Wszechstronna wiedza ekspercka: Zagłęb się w podstawy zarządzania jakością dzięki ekspertom Qualitywise® z wieloletnim doświadczeniem w branży.
  • Warsztaty interaktywne: Zdobądź praktyczne doświadczenie we wdrażaniu zarządzania jakością, które możesz zastosować bezpośrednio w swoim obszarze obowiązków.
  • Elastyczność i wygoda: nasze sesje szkoleniowe są oferowane w różnych formatach, stacjonarnie lub online, czy nawet samodzielnych kursach online, co pozwala wybrać opcję, która najlepiej pasuje do Twoich potrzeb.

Szkolenia organizowane przez Qualitywise® są dedykowane dla branży motoryzacyjnej. Jednakże stosowane przez nią metody i techniki przenikają także do innych branż, co powoduje, że szkolenia te stają się uniwersalne.

Szkolenia

Jeśli interesuje Cię inna tematyka szkolenia lub zorganizowanie szkolenia zamkniętego dla Twojej firmy, skontaktuj się z Qualitywise®!

Masz pytania?

Z przyjemnością poznam Twoje potrzeby.
Razem zastanowimy się, jak mogę Ci pomóc.

dr inż. Agata Lewkowska
tel. +48 603 880 578
agata.lewkowska@qualitywise.pl

Get expert knowledge and join our trainings!

X