SZKOLENIA
Ja nauczam. Ty zyskujesz wiedzę.

Szkolenia zamknięte

Najczęściej przeprowadzam szkolenia zamknięte, czyli organizowane dla grupy pracowników z jednej firmy. Szkolenie zamknięte prowadzone jest w oparciu o program dopasowany do potrzeb i specyfiki organizacji. Z tego względu szkolenie poprzedza telefoniczna konsultacja, aby zapoznać się szczegółowo z oczekiwaniami Klienta. Na tej podstawie zostaje przygotowany program i czas trwania szkolenia, zagadnienia merytoryczne jak również stosunek zajęć praktycznych i teoretycznych.

Uzupełnieniem szkolenia mogą być konsultacje, podczas których wspólnie pracujemy nad praktycznym wdrożeniem zakresu merytorycznego szkolenia, analizujemy bieżące wyzwania i proponujemy rozwiązania optymalne dla rozwoju firmy.

Jeśli jesteś zainteresowany zorganizowaniem szkolenia w Twojej firmie lub inną tematyką szkoleń niż poniżej, skontaktuj się ze mną!

Szkolenia otwarte

Szkolenia otwarte to szkolenia prowadzone w formie grupowej, do których każdy może dołączyć, niezależnie od swojego doświadczenia czy związku z daną firmą. Mają one na celu przekazanie konkretnej wiedzy lub umiejętności. Są to zwykle szkolenia trwające od 1 do 3 dni w zależności od tematu.

Szkolenia łączą w sobie teorię oraz praktykę, dzięki czemu poznawany materiał jest lepiej i szybciej przyswajalny dla uczestników. Dodatkowo jest on utrwalany ćwiczeniami.

Szkolenia organizowane przez Qualitywise są dedykowane dla branży motoryzacyjnej. Jednakże stosowane przez nią metody i techniki przenikają także do innych branż, co powoduje, że szkolenia te stają się uniwersalne.

Zakres prowadzonych szkoleń

g7940.png
Wymagania IATF 16949 wraz z ISO 9001
nauka
Wymagania normy ISO 9001:2015
technologia
Audytor wewnętrzny w branży motoryzacyjnej
take-class.png
Wymagania dla audytorów na podstawie ISO 19011:2018
certyfikat
Core tools – przegląd najistotniejszych wymagań
hiw2.png
APQP-PPAP według AIAG
ekspert
FMEA według AIAG-VDA
gwarancja
SPC-MSA według AIAG

Jeśli jesteś zainteresowany inną tematyką szkolenia, skontaktuj się ze mną!

 

Szukasz wykładowcy akademickiego?

Prowadzę także wykłady z dyscypliny nauk o zarządzaniu i jakości na uczelniach wyższych.

 

Czy wiesz, że możesz skorzystać z Krajowego Funduszu Szkoleniowego i otrzymać dofinansowanie na szkolenia Qualitywise?

Firma Qualitywise jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym: 2.14/00296/2022. Oznacza to, że pracodawca może starać się o dofinansowanie na szkolenia w ramach KFS.

Kiedy można starać się o dofinansowanie w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego?

Jeśli jesteś pracodawcą, który zatrudnia co najmniej 1 pracownika. Jeśli jesteś pracownikiem zatrudnionym na dowolnym rodzaju umowy i w dowolnym wymiarze godzin (pełen etat lub część etatu) i chcesz zrealizować wybrane szkolenie w ramach rozwoju zawodowego w swojej branży.

Wartość dofinansowania

Jeśli jesteś pracodawcą, który zatrudnia co najmniej 1 pracownika. Jeśli jesteś pracownikiem zatrudnionym na dowolnym rodzaju umowy i w dowolnym wymiarze godzin (pełen etat lub część etatu) i chcesz zrealizować wybrane szkolenie w ramach rozwoju zawodowego w swojej branży.

Kwota przyznana na szkolenia dla jednego pracownika nie może przekroczyć w danym roku 300% przeciętnego wynagrodzenia.

Jak uzyskać dofinansowanie na szkolenia w Qualitywise?

Więcej informacji znajdziesz na stronie Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Masz pytania?

Z przyjemnością poznam Twoje potrzeby.
Razem zastanowimy się, jak mogę Ci pomóc.

dr inż. Agata Lewkowska
tel. +48 603 880 578
agata.lewkowska@qualitywise.pl