Witaj!

W Qualitywise® naszym celem jest wsparcie klientów w osiąganiu celów biznesowych poprzez doskonałość w zarządzaniu jakością w branży motoryzacyjnej i nie tylko. Dzięki niezłomnemu zaangażowaniu w przestrzeganie najwyższych standardów jakości specjalizujemy się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań, które usprawniają procesy, zwiększają wydajność i podnoszą ogólną jakość organizacji motoryzacyjnych na całym świecie.

Z naszych doświadczeń wynika, że skupienie się jedynie na końcowych wynikach nie zapewnia trwałych rezultatów. Podczas planowania działań w ramach zarządzania jakością, należy przede wszystkim wyraźnie określić strategiczny kierunek organizacji oraz jej cele. Dopiero wtedy strategia może przynieść oczekiwane efekty i stać się kluczowym elementem modelu biznesowego firmy. Chętnie dowiemy się, jak funkcjonuje Twoja firma, abyśmy mogli pomóc Tobie w osiąganiu założonego kierunku działania.

Jesteśmy zawsze skoncentrowani na indywidualnych potrzebach każdego klienta, dbając o to, żeby każda oferowana przez nas usługa była gruntownie przemyślana i doskonale wykonana pod każdym względem.

Nasze wartości

g7940.png
Jakość na pierwszym miejscu

We wszystkim, co robimy, stawiamy na jakość, zapewniając, że nasze rozwiązania spełniają najwyższe standardy branżowe oraz przekraczają oczekiwania klientów.

nauka
Orientacja na klienta


Dbamy o naszych klientów,
a ich potrzeby są dla nas najważniejsze. Dlatego nasze usługi zawsze są dopasowane do celów naszych klientów.

technologia
Doskonałość

Dążymy do doskonałości w każdym aspekcie naszej pracy, od opracowania rozwiązania po wdrożenie. Stale poszerzamy swoją wiedzę, by sprostać zmieniającym się wymaganiom rynku.

take-class.png
Żadnych skrótów

Nasze bardzo dobre zrozumienie branży motoryzacyjnej jest równoznaczne z dążeniem do doskonałości poprzez brak akceptacji dla rezygnowania z jakości na rzecz wygody.

Nasze usługi

certyfikat
Wdrożenie SZJ

Pomagamy organizacjom motoryzacyjnym w ustanowieniu solidnych systemów zarządzania jakością, które są zgodne z wymaganiami branżowymi, umożliwiając im osiągnięcie doskonałości operacyjnej i utrzymanie przewagi konkurencyjnej.

hiw2.png
Szkolenia

Oferujemy kompleksowe programy szkoleniowe i edukacyjne mające na celu wyposażenie specjalistów z branży motoryzacyjnej w wiedzę i umiejętności potrzebne do doskonalenia jakości w ich obszarze odpowiedzialności w organizacjach.

ekspert
Audyty

Wykonujemy audyty wewnętrzne zgodnie z programem audytów dla wszystkich zdefiniowanych procesów oraz audyty dostawców. Dzięki temu zyskasz perspektywę audytora zewnętrznego w celu zidentyfikowania możliwości ulepszeń w Systemie Zarządzania Jakością.

gwarancja
Konsultacje

Dzięki obiektywnej ocenie sytuacji w organizacji opartej na danych identyfikujemy obszary wymagające ulepszenia procesów i wdrażamy strategie mające na celu optymalizację , redukcję odpadów i poprawę ogólnej wydajności.

Agata Lewkowska founder of Qualitywise.pl
dr inż. Agata Lewkowska
Założycielka Qualitywise®

Nazywam się dr inż. Agata Lewkowska. Jestem założycielką Qualitywise®

Od 2007 roku zajmuję się zapewnieniem jakości w motoryzacyjnym łańcuchu dostaw. Moją mocną stroną jest znajomość wymagań, metod i koncepcji wspierających jakość.  Dodatkowo uzyskany stopień doktora nauk w dyscyplinie nauk o zarządzaniu i jakości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie jeszcze bardziej wzmocnił moje rozumienie jakości. Dlatego mogę powiedzieć o sobie, że jestem bardzo dobrze wykształconym praktykiem.

W 2021 roku zakładając Qualitywise® chciałam podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w budowaniu dojrzałej kultury jakości. Obecnie Qualitywise® to zespół doświadczonych specjalistów z wielu krajów świata służących wsparciem dla naszych klientów.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak Qualitywise® może pomóc Twojej organizacji osiągnąć przewagę na dzisiejszym konkurencyjnym rynku.

Get expert knowledge and join our trainings!

X