Agata Lewkowska founder of Qualitywise.pl
dr inż. Agata Lewkowska
Założyciel Qualitywise®

Witaj!

W Qualitywise® naszym celem jest dążenie do doskonałości w zarządzaniu jakością w branży motoryzacyjnej. Dzięki niezłomnemu zaangażowaniu w przestrzeganie najwyższych standardów jakości specjalizujemy się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań, które usprawniają procesy, zwiększają wydajność i podnoszą ogólną jakość organizacji motoryzacyjnych na całym świecie.

Nasze wartości

g7940.png
Jakość na pierwszym miejscu

We wszystkim, co robimy, stawiamy na jakość, zapewniając, że nasze rozwiązania spełniają najwyższe standardy branżowe oraz przekraczają oczekiwania klientów.

nauka
Elastyczność

Dążymy do doskonałości w każdym aspekcie naszej pracy, od opracowania rozwiązania po wdrożenie. Dzięki temu nasi klienci otrzymują najlepsze w swojej klasie usługi i rozwiązania.

technologia
Doskonałość

Dążymy do doskonałości w każdym aspekcie naszej pracy, od opracowania rozwiązania po wdrożenie. Dzięki temu nasi klienci otrzymują najlepsze w swojej klasie usługi i rozwiązania.

take-class.png
Żadnych skrótów

Nasze bardzo dobre zrozumienie branży motoryzacyjnej jest równoznaczne z naszym dążeniem do doskonałości poprzez odmowę rezygnowania z jakości na rzecz wygody.

Nasze usługi

certyfikat
Wdrożenie SZJ

Pomagamy organizacjom motoryzacyjnym w ustanowieniu solidnych systemów zarządzania jakością, które są zgodne z wymaganiami branżowymi, umożliwiając im osiągnięcie doskonałości operacyjnej i utrzymanie przewagi konkurencyjnej.

hiw2.png
Szkolenia

Oferujemy kompleksowe programy szkoleniowe i edukacyjne mające na celu wyposażenie specjalistów z branży motoryzacyjnej w wiedzę i umiejętności potrzebne do doskonalenia jakości w ich obszarze odpowiedzialności w organizacjach.

ekspert
Audyty

Wykonujemy audyty wewnętrzne zgodnie z programem audytów dla wszystkich zdefiniowanych procesów oraz audyty dostawców. Dzięki temu zyskasz perspektywę audytora zewnętrznego w celu zidentyfikowania możliwości ulepszeń w Systemie Zarządzania Jakością.

gwarancja
Konsultacje

Dzięki obiektywnej ocenie sytuacji w organizacji opartej na danych identyfikujemy obszary wymagające ulepszenia procesów i wdrażamy strategie mające na celu optymalizację , redukcję odpadów i poprawę ogólnej wydajności.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak Qualitywise® może pomóc Twojej organizacji osiągnąć przewagę na dzisiejszym konkurencyjnym rynku.

Get expert knowledge and join our trainings!

X